Elbolaget med närhet, omtanke och personlig service
Kontakta oss på Näckåns Energi
Hem | Kontakta oss

Kontakta Näckåns Energi

Kontoret i Sysslebäck

Näckån 4
68060 Sysslebäck
Telefon 0564-10032 (telefontid: 8:00-12:00)
Fax 0564-10505

Kontoret i Torsby

Järnvägsgatan 8
685 30 Torsby
Telefon 0560-10032

Medarbetare

Jan-Anders Carlsson

Dan Lewin

Säljare/Marknadsförare

0564-104 85

0560-100 32

dan.lewin@nackansenergi.se

Jenny Berglund

Ekonomi/Kundtjänst

0564-104 88

jenny@nackansenergi.se

Gry Magnes

Ekonomi/Kundtjänst

0564-104 82

gry@nackansenergi.se

Per Törnkvist

Administration/Kundtjänst

0564-104 86

per.tornkvist@nackansenergi.se

Lars Jönsson

Elnätschef

0564-104 84

lars.jonsson@nackansenergi.se

Anders Axelsson

Distributionselektriker 

0564-100 32

anders.axelsson@nackansenergi.se

Jan Edbom

Distributionselektriker 

0564-100 32

jan.edbom@nackansenergi.se

Jesper Broberg

Distributionselektriker 

0564-100 32

jesper.broberg@nackansenergi.se

Anton Nersveen

Distributionselektriker 

0564-100 32

anton.nersveen@nackansenergi.se

Ida Jonsson

Ekonomi/Kundtjänst 

0564-100 32

ida@nackansenergi.se

Dela på sociala medier:

Dela på facebook
Dela på linkedin